• Басты бет
5 қыркүйек – Қазақстан халқы тілдері күні
5 қыркүйек – Қазақстан халқы тілдері күні мерекесіне арналған
«Тіл - тірегім, соғып тұрған жүрегім” атты тілдер апталығының ашылу салтанаты өтті. Аталмыш ашылу салтанатына мектеп оқушылары белсенді қатысып, өз өнерлерін ортаға салды.
Апталықтың мақсаты: оқушыларды тәуелсіз елімізде өмір сүріп отырған түрлі ұлт өкілдері арасындағы, достық пен бірлікті нығайту барысында мемлекеттік тілге құрмет сезімдерін қалыптастыру. Ана тілінің қадір-қасиетін ұғындыру.
Және де, осы тілдер апталығы аясында мектебімізде түрлі іс-шаралар өтетіні туралы хабардар етілді. Мектеп оқушыларына белсенділік таныту тапсырылды.
5.09. 2023 года в “№32 школе-гимназии” состоялось открытие недели языков «Тіл - тірегім, соғып тұрған жүрегім». Учащиеся школы приняли активное участие в открытии торжественной церемонии и показали свои таланты.
Цель недели – вызвать у учеников уважение к государственному языку, укрепить дружбу и единство среди представителей разных национальностей, проживающих в независимой стране. Понимание достоинства родного языка.
А также, сообщаем , что в нашей школе в рамках этой недели языков пройдут различные мероприятия. Школьникам было поручено проявить активность.